KADEMELi POMPALAR

İmalatını gerçekleştirdiğimiz yatay ve düşey milli (Dikey) çok kademeli pompalarımızın tamamı TSE belgelidir. Yatay Milli Çok Kademeli Pompalarımız, yumuşak salmastralı üretilmesinin yanı sıra opsiyonel olarak mekanik salmastralı olarak da üretilebilmektedir. Yatay ve Düşey Milli Çok Kademeli Pompalarımız için GG25 Pik döküm üretimi yanı sıra ihtiyaç ve kullanım alanına göre Bronz ve Paslanmaz üretimi seçenekleri de mevcuttur.

Yatay ve Düşey Milli Çok Kademeli Pompalarımız 1450 ve 2900 d/d motor seçenekleri ile tasarlanması sayesinde sanayilerde, hastanelerde, yerleşim birimlerinde, otellerde, toplu konutlarda, benzin istasyonlarında, tatil köylerinde, alışveriş merkezlerinde, frekans kontrollü hidrofor sistemlerinde, endüstriyel tesislerde, buhar kazanlarında, sosyal tesislerde, yangın sistemlerinde, hidrofor amaçlı ve basınçlı su temininin yanı sıra daha birçok alanda kullanıma uygun olarak üretilmektedir.

Tasarlanan yeni ürünlerimiz opsiyonel olarak 120°C’ye kadar sıcak su uygulamalarında kullanıma uygundur. Kullanım alanınıza uygun olan Yatay ve Düşey Milli Çok Kademeli Pompalarımızı seçmek için aşağıdaki resimli linklerden pompalarımızın kullanım alanları ve teknik bilgilerine ulaşabilirsiniz.