İmalatını gerçekleştirdiğimiz 10 m³/h ile 450 m³/h arası yangın pompalarımız TSE standartlarına ve NFPA20 yangın yönetmeliğine uygun olarak Elektrik, Dizel ve Elektrik + Dizel + Joker sistemli olarak üretilebilmektedir. Projelerde belirtilen güç, debi ve basma yüksekliklerine göre seçilen pompalar ile TSE veya NFPA20 yangın standartlarına uygun olarak tasarlanan yangın söndürme hidroforları askeri tesislerde, otellerde, hastanelerde, iş ve alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda, toplu konutlarda, depolarda, gemilerde, okullar ve daha birçok alanda Elektrik, Dizel ve Elektrik + Dizel + Joker Sistemli çalışabilecek şekilde kullanılmaktadır. Projenize ve kullanım alanınıza uygun olan yangın söndürme hidroforlarını seçmek için aşağıdaki resimli linklerden yangın pompalarımızın kullanım alanları ve teknik bilgilerine ulaşabilirsiniz. Yangın hidrofor sistemlerimizin devreye alınmasında 81 ilde yetkili servislerimiz hizmet vermektedir.

DİZEL YANGIN GRUPLARI

SMT SERİSİ DİZEL YANGIN GRUPLARI
TANIMI

10m3/h ile 450 m3/h arası su basabilen , TSE standartlarına ve NFPA20 yangın yönetmeliğine uygun elektrikli ve dizel yangın gruplarıdır.

KULLANIM ALANLARI

Projelerde belirtilen güç,debi ve basma yüksekliklerine göre seçilen elektrikli pompalar ile NFPA 20 standartlarına uygun tasarlanan bu tip yangın söndürme hidroforları,askeri tesislerde,otellerde,hastanelerde,iş ve alış veriş merkezlerinde,fabrikalarda,toplu konutlarda,depolarda,gemilerde,okullarda,ve sosyal hizmet binalarında kullanılmaktadır.